Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara higienicar

0 MKD

Kërkohet punë nga: БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ 30 Korr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Фирма за хигиена има потреба од хаус мајстор за полно работно време.
Информации на тел.071 391 238 во период од 08 до 16 часот
БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ
070391238
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione