Baram rabota kako higienicarka

Kërkohet punë nga: Снежана 27 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjorce Petrov, Shkup
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Барам работа како хигиеничарка со работно искуство 20 години.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim