Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabota kako Cistacka na Stanovi i Kuki

Kërkohet punë nga: Rabie 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Seriozna,familijarna zena bara rabota kako higienicarka. Dokolku imate ponuda za rabota,ili potreba od cistenje na vasiot stan iskontaktirajte me na ovoj telefoski broj 075 266 416 rabie. Prifakjam samo serozni ponudi i imam poznavanje vo povekje oblasti.
Leaflet
Në fillim