Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIRMA ZA CISTENJE

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: TOMAS TT DOOEL 28 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Firma za cistenje i tehnicko odrzuvanje vrsime cistenje na kuki,stanovi,vili,podrumi kancelarii vlezovi isto cistime i so kirby masini i vrsime montazi i demontazi na tush kabini sanitaarii sobni i blindor vrati
TOMAS TT DOOEL
078227932
Leaflet
Në fillim