Dom za stari lica Vita Ve bara personal

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Дом за стари лица,,Вита Ве,, Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Butel, Shkup
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Приватен Дом за стари лица ,,Вита Ве,,н.Радишани,има потреба од персонал за работа.
Установа со долгогодишно искуство нуди солидни примања и услови за работа.
Кон.тел.071 361 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim