Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram dadilka za 10 godisno dete

0 MKD

Ofrohet punë nga: Minir 01 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Baram dadilka za cuvanje na 10 godisno dete pod hitno rabotno vreme od 16 do 22 casot plata po dogovor mestoto se naoga na bitpazar kaj skoloto kaj plasticarite tel broj 070444008 071391160
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione