Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Griza i nega na star covek

Ofrohet punë nga: Mile 28 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Za cuvanje na staro lice od ponedelnik do petok od 8 i 30 do 16 i 30 casot
Leaflet
Në fillim