Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara higienicarka

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ СКОПЈЕ 03 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Фирмата Бигор Клининг има потреба од хигиеничарка за работа со полно работно време во болница во Скопје.
БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ СКОПЈЕ
070337793
Leaflet
Në fillim