Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram domasna pomosnicka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Никола 07 Mar 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Фамилија има повремена потреба од домашна помошничка за средување, пеглање, чистење и останато во куќа во населба Тафталиџе. Работната обврска е еднаш или два пати неделно со флексибилно работно време од 4 до 6 часа. Плаќање по договор. Заинтересираните нека се јават на 075/821-632.
Никола
075821632
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione