Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Дом за стари лица

0 MKD

Ofrohet punë nga: Дом за стари лица 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Дом за стари лица има потреба од персонал за работа за неопределено време:
a. Физиотерапевт (машко или женско лице) кој ќе работи од 07:00 – 15:00 часот од Понеделник – петок со редовна почетна плата
20 000 денари. Се работи само прва смена + пријавување и осигурување. Со работа се почнува од 01.11.2020 г.
b. Медицински сестри со државен испит и лиценца за работа. Се работи во смени: дневна смена од 07:00 – 19:00ч. и ноќна смена од 19:00 – 07:00ч. со 2 слободни дена. Се работи 15 дена и 15 дена сте слободни. Имате редовна плата од 25 000 денари + пријавување. Со работа се почнува од 01.11.2020 година.
c. Негователи / ки со работа во смени. Дневна: 07:00 – 19:00ч.
Ноќна од 19:00 – 07:00ч. со 2 дена слободни. Работите 15 дена и 15 дена сте слободни. Со редовна плата од 18 000 денари + пријавување. Со работа се почнува од 01.11.2020г.
Дом за стари лица
078/412-040 076/440-091 078/501-998
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione