Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POTREBNA E NEGOVATELKA

0 MKD

Ofrohet punë nga: ПОТРЕБНА Е НЕГОВАТЕЛКА ЗА 8,12,24Ч 05 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ПОТРЕБНА Е НЕГОВАТЕЛКА ЗА 8,12,24Ч
075/301-605
Leaflet
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
)Услужен центар има потреба од жени за нега и чување на изнемоштени лица во домашни услови за
-8часа
-12часа (дневна, ноќна смена)
- 24часа 6 дена неделно , седми ден слободна или на 2 недели одработени, следуваат 2 слободни дена
- 15 дена по 24часа.
Сите кандидати/ки кои имаат работено со изнемоштени лица мажи/жени во домашни услови може да не контактираат на 075/301-605, 078/315-982
ПОТРЕБНА Е НЕГОВАТЕЛКА ЗА 8,12,24Ч
075/301-605
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione