Se bara kukna pomosnicka

Ofrohet punë nga: sandra 27 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Semejstvo bara zena za perenje ,peglanje i odrzuvanje na higjena vo stan vo Taftalige 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim