Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kukna pomosnicka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Куќна помошничка 05 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Имаме потреба од куќна помошничка со готвење, чистење, перење, пеглање до 55 години. Работни денови: Понеделник – петок; Работни час–а: 07:00 – 15:00ч. Со работа се почнува 25.10.2020 г. Со редовна плата од 21 000 денари.
Куќна помошничка
078/412-040 076/440-091
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione