Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara frizerka so i bez rabotno iskustvo

0 MKD

Kërkohet punë nga: Nikolovska Elena 07 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Салон во центарот на градот вработува фризери/ки со и без работно искуство. Кандидатите може да закажат интервју на 071-961-991 или да пратат св на [email protected]
Nikolovska Elena
071-961/991
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione