Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM FRIZER/KA SO ISKUSTVO

Kërkohet punë nga: frizer 04 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Frizerski salon bara frizer/ka so rabotno iskustvo
plata po dogovor! info na 076445773
Leaflet
Në fillim