Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Salon za ubavina bara kozmeticarka i frizerka

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Vesna Visaz 21 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Salon za ubavina Vesna Visage ima potreba od kozmeticarka i frizerka so rabotno iskustvo . Pocetnata plata iznesuva 20.000 denari... zainteresiranite moze da se Javat Sekoj den na telefon 070 / 498 - 751 ...
Vesna Visaz
070498751
Leaflet
Në fillim