Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARAAT FRIZERKI

Ofrohet punë nga: SANDRA 03 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Studio SANDRA vo Centar poradi zgolemen obem na rabota ima potreba od iskusni frizerki. Fiksna plata i vednas prijaveni
Leaflet
Në fillim