Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizerski salon nudi rabota za FRIZER

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: vois 26 Maj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Studio VOIS bara frizer/ka so iskustvo 077520389
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione