Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Eliten salon vo Taftalige bara frizer/frizerka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Sonja 19 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Eliten salon itno bara frizer/frizerka so rabotno iskustvo. Nudime odlicni uslovi za rabota. Ako ste zainteresirani za rabota vo pozitivna i kreativna sredina povelete javete ni se na 078 220 771.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione