Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kozmeticarka so iskustvo

0 MKD

Ofrohet punë nga: Jelena 04 Tet 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Салон од козле бара козметичарка со искуство.

Нуди одлични услови и постојано вработување.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione