Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Praktikantka vo flizerki salon

0 MKD

Ofrohet punë nga: Mimi 11 Pri 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram rabota vo flizerki salon (praktikantka), so moznost za ponatamosna rabota.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione