Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se nudi rabota za menadzer

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: DOMKA L.T.D. 08 Jan 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Градежната компанија DOMKA L.T.D. е заинтересирана за работник од 27-45 години со менаџмент и маркетинг искуство за во Македонија и Србија. Имајќи ги следниве услови:
-Да поседува кола
-Да го владее Англискиот јазик
-Сериозно заинтересиран за оваа работа
-Со предходно работно искуство
Компанијата нуди месечна плата и процент. Исто така компанијата ги покрива сите патни трошоци.
За повеќе информации околу компанијата посетете ја нашата веб страна (www.domkaltd.com).
Доколку сте заинтересирани испратете го вашето си-ви на нашата меил адреса.
DOMKA L.T.D.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione