Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

8KA ima potreba od Marketing Menageri

Ofrohet punë nga: 8KA Vegan Restaurant 10 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
8KA Vegan Restaurant ima potreba od menageri za marketiranje i promoviranje na uslugite dostapni vo restoranot.
8KA Vegan Restaurant
070 268 875
Leaflet
Në fillim