Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Potrebno e devojce za rabota

0 MKD

Ofrohet punë nga: Univerzal invest 07 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Firma ima potreba za devojce za rabota vo kancelaria i za drugi informaci mozete da ne kontaktirate na tel 070 520 107
Univerzal invest
70520107
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione