Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrabotuvanje na medicinski personal

0 MKD

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Family medical center-Saraj 02 Tet 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Mjeksi
Nova poliklinika vo s.Semeniste opstina Saraj bara medicinski personal za vrabotuvanje
1.Doktor po opsta praksa
2.Stomatoloska sestra
3.Doktor internist
4.Doktor ginekolog

Uslovi za vrabotuvanje povolni, so plateni doprinosi i dogovor.
Family medical center-Saraj
070411100
Leaflet
Në fillim