Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara medicinsko laboratoriski analiticar

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ПЗУ БИОМЕД ЛАБ 15 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Sektori
Mjeksi
Дијагностичката лабораторија за молекуларна дијагностика ПЗУ БИОМЕД ЛАБ од Охрид има потреба од Медицинско лабораториски аналитичар.
Потребно е кандидатот да ги има следните квалификации:
- Завршено соодветно образование и положен државен испит
- Познавање на англиски јазик (говорење, читање, пишување)
- Работа со Microsoft office
- Да поседува возачка дозвола од Б категорија
- Одлични комуникациски вештини
- Способност за тимска работа
- Висока работна етика
Работно искуство на позицијата се смета за предност.
Потребно е заинтересираните кандидати да испратат CV на [email protected]
ПЗУ БИОМЕД ЛАБ
075/518 657
Leaflet
Në fillim