Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara diplomiran farmacevt

0 MKD

Ofrohet punë nga: Даниела 18 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Mjeksi
се бара дипломиран фармацевт со положен државен испит и лиценца, за работа во аптека.Плата по договор.
Даниела
078/262961
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione