Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara farmacevtski tehnicar

Ofrohet punë nga: Monika 22 Maj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Mjeksi
Поради проширување на својот тим имаме потреба од фармацевстки техничар.
Доколку сте енергиќни, храбри и сакате да бидете дел од нашиот тим Ве покануваме да испратите СV на е-маил [email protected]
Претходно работно искуство во аптека ќе се смета како предност.
Ве очекуваме
Leaflet
Në fillim