Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabota

Kërkohet punë nga: Dalibor 08 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Rabotam odgovorno i kvalitetno.

1.Lepenje na sekakov vid plocki
2.Izrabotka na gips karton.
3.Molero farbarski raboti.
4.Izrabotka na termoizolacioni fasadi.
5.Redenje na laminat.
Dalibor
078451523
Leaflet
Në fillim