Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat dve lica za rabota na masina

Kërkohet punë nga: Kiko 18 Pri 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Se bara dve lica za rabota na masina za Sebekaton plocki so I bez rabotno iskustvo itno
Në fillim