Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva zelezni potpiraci skele

0 MKD

Kërkohet punë nga: Daniela 19 Qer 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Iznajmuvam zelezni potpiraci
Skele, zabici,spojnici,talpi mesalka, hilda gradezen matrijal daski kadroni i drugo poveke iformacii na 078/313-474 i 078/379-366
Daniela
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione