Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat rabotnici

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Don- Haus 05 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Firma od oblasta na gradezhnishtvoto so sedishte vo Vizbegovo bara seriozni rabotnici i toa PVC majstori, elektrichari, vodovoddjii, plochkari, moleri i gipsari.
Pochetna plata 20.000 denari (za rabotnici nadvor od Skopje obezbedeni patni troshoci i smestuvanje)
Kontakt telefon: 070-391-340
Don- Haus
070391340
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione