Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsime sekakov vid na kopanje

Ofrohet punë nga: RAMIZ 07 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vrsime iskop na temeli podrumi kanalizacski mrezi. Elektricni mrezi rusenje. Ramnjene. Na pacovi i se ostanato sto moze da vrsi rabota bager skip i nas trasport povelete za poveke informaci 072696965
Leaflet
Në fillim