Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezna kompanija ima potreba od arhitekt

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Arhi Grup Plan A 27 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Gradezna kompanija ima potreba od arhitekt ili gradezen inzinjer so iskustvo za nadzor na objekti i ovlastuvanje za nadzor.
Zainterenteresiranite kandidati mozat da ispratat CV na mail:
[email protected]
Arhi Grup Plan A
077993903
Leaflet
Në fillim