Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tehnoimpeks ima potreba od vraboteni

Ofrohet punë nga: Техноимпекс 04 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ТЕХНОИМПЕКС ДОО СКОПЈЕ
ПОРАДИ ЗГОЛЕМЕН ОБЕМ НА РАБОТА ИМА ПОТРЕБА ОД ВРАБОТУВАЊЕ НА:
- МОНТЕРИ ЗА ГИПС КАРТОН СО РАБОТНО ИСКУСТВО . ( ПОЖЕЛНО СО Б КАТ. )
Испратете Ваше CV на . e-mail: [email protected]
Кон.тел. 078 313 420 Аце
078 221 839 дир.Горан
канцеларија 02 3172 750
Со почит Техноимпекс .
Техноимпекс
023172750
Leaflet
Në fillim