Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat gradezni rabotnici

0 MKD

Ofrohet punë nga: Aleksandar 17 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Firma ima potreba od gradezni rabotnici Armiraci-Zidari-i Tesari plata 1000 evra prijaveni plus plateno jadenje prevoz i spienje site zainteresirani neka se javat na 071911748 ili na viber 00385994469950.Aleksandar
Aleksandar
071911748
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione