Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA NADZOR ZA OBJEKT

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: kapitol inzenering 27 Gush 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Градежната компанија Капитол Инженеринг бара стручно лице градежен инженер исклучиво за надзор на објект. Работно искуство 10-15 години, плата одлична.

Контакт:

076 234 503

076 206 613

kapitolinzenering@gmail.com
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ленинова 7 Tregoje në hartë
076 234503
kapitol inzenering
076 234 503
Leaflet
STAN OD 80m2 + 50m2 DVOR 0 MKD
Unikatna zgrada vo strog Centar na gradot 0 MKD
Ekskluzivna ponuda vo Karpos 0 MKD
EKSKLUZIVNA PONUDA VO CENTAR 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione