Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat elektro instalateri

15 000 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ЕЛЕКТРОТЕРМА Скопје 14 Tet 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Електроинсталатерска фирма од Скопје бара електроинсталатери за работа во Скопје (станбени згради)
ЕЛЕКТРОТЕРМА Скопје
070-206576
Në fillim