Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat majstori i plockari

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Крато-Керамика 10 Korr 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Потребни се мајстори-фугирачи и плочкари со искуство кои ќе работат на објекти во Скопје, Кочани и Штип.Плата по договор.
Крато-Керамика
070380127
Leaflet
Në fillim