Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat rabotnici za molero gipsarski uslugi

0 MKD

Ofrohet punë nga: Pece 18 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se baraat rabotnici za molero gipsarski uslugi.
Bez rabotno iskustvo. Prednost imaat pomladi lica. Socijalno osigurani. Moznost za dobra zarabotuvacka. Zagarantirana plata 12.000 denari.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione