Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat majstori za PVC i ALU stolarija

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Елком Струмица 08 Nën 08:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Елком Струмица
Garazni industriski i rezedencijalni vrati -
NOVI STANOVI DO GRADSKIOT PARK 650 ЕУР
PVC Vlezni vrati od germanski Rehau profil 450 ЕУР
Se izdava mlecen restorant 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Елком има потреба од мајстори со повекегодишно работно искуство од областа на ПВЦ и АЛУ столарија.

Контакт:
070 347 983
www.facebook.com/elkomsr
Елком Струмица
-електрични инсталации -парно и подно греење -водовод -ПВЦ и алуминиумска столарија -соларни колектори -изградба и продажба на станови
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ind.zona Sever Tregoje në hartë
070347983
https://www.elkom.mk
Елком Струмица
070347983
Елком Струмица
Garazni industriski i rezedencijalni vrati -
NOVI STANOVI DO GRADSKIOT PARK 650 ЕУР
Izrabotka na sistemi za parno i podno greenje 9 ЕУР
Se izdava mlecen restorant 500 ЕУР
Në fillim