Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA ZENA ZA CUVANJE NEPOKRETNA ZENA 12H

0 MKD

Kërkohet punë nga: Zorica Jovanovska 03 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara zena za cuvanje na 49god zena koja boleduva od multiplex skleroza se bara za 12h griza od 09-21h vo naselba radisani na vlezot.
cena 15000
Zorica Jovanovska
075281997
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione