Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Барам работа за чување на деца, постари лица или одржување

0 MKD

Kërkohet punë nga: Ленче 04 Jan 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Искусна фамилијарна жена бара работа за чување на деца, постари но покретни лица или одржување на домаќинство
( перење,пеглање,прашина,готвење..)
Можете во секое време да ме исконтактирате.
Моб 077 996-466 Ленче
Ленче
077996466
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione