Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabota vo igroteka

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Капитол Плеј 09 Gush 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Игротеката Кидс Парк има потреба од персонал за работа во игротека.
Предност имаат кандидатите со образование со педагошка позадина и искуство.
Плата - 15.000 денари
Апликации на e-mail: [email protected], со назнака за работа во игротека
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Јане Сандански 71A Tregoje në hartë
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/

Игротека Кидс Парк

Капитол Плеј
Në fillim