Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara zena za cuvanje deca

Ofrohet punë nga: мелина 10 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара жена за чување на три деца во домашни услови.Населба Жданец,од о9 до 16 часот.Плата 16.000ден.Телефон за контакт 072 253939 Оставете ми смс со ваши податоци
мелина
072253939
Leaflet
Në fillim