Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POTREBNA E BEBISITERKA

0 MKD

Ofrohet punë nga: БЕБИСИТЕРКА 05 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Семејство од има потреба од бебиситерка за нега и чување на бебнце 1г.
Обврски на бебиситерката се чување и грижа за бебето, анимација, подготовка на оброци, менување на пелени, прошетки.
Потребно е бебиситерката да има претходно работно искуство со чување на деца на таа возраст во фамилија.
Се работи од понеделник до петок од 08-16часот.
Одлични услови за работа.
Сите заинтересирани кандидатки да се јават на 075/301-605, 078/315-982
БЕБИСИТЕРКА
075/301-605
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione