Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM RABOTA

0 MKD

Kërkohet punë nga: Gazmen Fazliu 08 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
PIC MAJSTOR. SO 12 GODINI ISKUSTVO VO ITALIANSKA KUINA BARAM RABOTA VO STRASTVO.SO MK PASOS. POZNAVANE NA ITALIASKI JAZIK...I GERMANSKI..
Gazmen Fazliu
071591068
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione