Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kerkoj pun jasht vendit Stolar

0 MKD

Kërkohet punë nga: kerkoj pun 24 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kerkoj pun jasht vendit punoj si stolar
per kuzhina dhoma gjumi
kerkoj pun
071932647
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione