Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabota vo stranstvo

0 MKD

Ofrohet punë nga: Afrim 06 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Krojac/usta. Se bara za krojacki servis u strandtvo/norweska. Se bara porusbinjer.
Minimalno iskustvo 5godini. So diploma ili stranki dok. (Bulgarski). Plata dovollno. I semejstvo od gazda.
Kerkohet mjeshter/usta per purushbina. Servis ne oslo/norwegji. Puntori duhet ta dije mire zanatin sidomos me setra/sako. P.sh. shkurtim i krave pi posht the pi nalt. Ngushtim shkurtim etj.
Duhet te kete dipllome ose pasosh (bugar).
Roga e volitshme dhe banim te siguruar nga gazda.
Per ma shum info.
Viber/whutsup. 004790011950.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione