Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabotnici

0 MKD

Ofrohet punë nga: Abdulla Iseini 23 Maj 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Baram dva rabotnici za vo farma
078217216
Abdulla Iseini
078217216
Leaflet
Në fillim